Меню Закрити

Компанія "МАРКЕТЛІС", починаючи з моменту свого заснування в 1993 році, спеціалізується на постачанні та сервісному обслуговуванні верстатів, виробничих ліній, допоміжного обладнання, запасних частин, спеціалізованого програмного забезпечення та дереворізального інструменту.
Нами проведено комплектацію верстатного парку безлічі меблевих підприємств, виробництв столярно-будівельних виробів, у тому числі з виготовлення дерев'яних вікон, міжкімнатних дверей, дерев'яних сходів, фальш-підлоги та паркету, заводів дерев'яного домобудівництва. Серед наших клієнтів є як великі фабрики - лідери ринку, так і відносно невеликі підприємства, які успішно ведуть свою діяльність з надання послуг меблярам, випуску комплектуючих (фасадів, стільниць та підвіконь), м'яких та корпусних меблів на замовлення, а також у багатьох вузькоспеціалізованих напрямках, наприклад, створення інтер'єрів, виставкових стендів, елементів транспорту, деталей суден та інших. 

marketlis

Успішність вибору Маркетліс як партнера не випадкова і складається одночасно з ряду складових.
Це і відповідальний фірмовий підхід до комплексних рішень промислових завдань, від моменту їх формулювання для створення проєкту до сервісного супроводу меблевих і деревообробних верстатів і безперебійного постачання їх пилками, фрезами, свердлами та іншим різальним інструментом. Крім того, це багаторічний досвід і компетентність співробітників, інноваційні дослідження наших постачальників, завдяки яким верстати по дереву, що випускаються ними, і для виробництва меблів постійно покращуються і можуть все більш раціонально обробляти не тільки деревні матеріали, а й пластики і кольорові метали. Пропонований нами спектр обладнання для виготовлення меблів та деревообробки досить повний і формується провідними машинобудівними заводами Німеччини, Австрії, Італії, Іспанії, Чехії, такими як: ACword/АКворд, Altendorf/Альтендорф,  AKE, Barberan/Барберан, Brevetti/Бреветті, Comec/Комек, Dürr / Дюрр, Essepigi / Есепіджі,  Fisher+Rückle / Фішер+Рюкле, Freud / Фройд, Greda / Греда, Homag / Хомаг (у тому числі, що входять до групи - Brandt / Брандт, Bütfering / Бютферінг, Holzma / Хольцма, Lig Лігматех, Leadermac / Лідермак, Maggi / Маджі, Orma / Орма, Tigra / Тигра, Virutex / Вірутекс та інші.

Враховуючи перелічені вище фактори, співпраця з Маркетліс дозволить знайти оптимальне рішення щодо оснащення виробництва меблів або виробів з дерева, що враховує як сьогоднішні вимоги Вашого бізнесу до асортименту та серійності продукції, так і ймовірне нарощування в перспективі.
Для втілення в життя нестандартного завдання, наприклад випуску нових продуктів, з незвичайних матеріалів, високої складності або у великих кількостях, може знадобитися спеціальне технологічне обладнання. Це також можливо здійснити за допомогою наших партнерів-машинобудівників, які під поставлене завдання спроєктують окремі машини або лінії, виготовлять їх та введуть в експлуатацію.
Для тривалої та безпроблемної експлуатації кожної одиниці необхідно здійснити монтаж, пусконалагодження, проводити регламентне технічне обслуговування, при поломці з якоїсь причини – поставити оригінальні запчастини та провести ремонт відповідно до вимог заводів- 
виробників. Виконання налагодження, обслуговування та ремонту складних вузлів та агрегатів, відновлення працездатності верстатів та софтверу з використанням новітніх систем діагностики та телесервісу – область відповідальності відділу сервісу, фахівці та інженери якого підтримують та нарощують рівень своєї компетентності, періодично проходячи профільне навчання на заводах- виробниках.
Всі накопичені знання та досвід роботи наших фахівців спрямовані на підтримку працездатності машинного парку та ефективності виробничих процесів у цехах наших замовників, на забезпечення їх конкурентоспроможності та, зрештою, на виконання нашої місії – розвиток меблевої та деревообробної промисловості України.
Завжди раді співпрацювати з Вами!
Колектив Маркетліс.