Меню Закрити

Компанія «МАРКЕТЛІС», починаючи з моменту свого заснування в 1993 році, спеціалізується на поставках технологічного устатковання, верстатів, запасних частин та ріжучого інструменту переважно для меблевих і деревообробних виробництв.
Основними постачальниками є провідні машинобудівні компанії Німеччини, Австрії, Італії, Іспанії, Чехії, такі як: Homag, Dürr, Altendorf,  AKE, Greda, Comec, ORMA, Leadermac, Fisher+Rückle, Tigra, Freud, Maggi, Brevetti, Essepigi, Barberan, Virutex і інші.

marketlis

Основне застосування верстатів, устатковання та інструменту, що поставляє компанія "Маркетліс", знаходять у:
- виробництві корпусних та м'яких меблів;
- виробництві дерев'яних вікон, дверей, сходів, паркету та інших столярно-будівельних виробів;
- дерев'яному житловому будівництві;
- виробництві кухонних стільниць і підвіконь.
Вибір конкретного верстату, підбір необхідного інструменту для виконання певних виробничих завдань допомагають зробити наші компетентні фахівці. У деяких більш складних випадках виконуються тестові випробування у нашому технологічному центрі або на заводах наших виробників.
У випадку поставки спеціального технологічного обладнання здійснюється його проектування під потреби замовника силами наших постачальників, його виготовлення та тестування.

Для тривалої і надійної експлуатації обладнання необхідно забезпечити монтаж, введення в дію та технічне обслуговування у відповідності до вимог заводів-виробників.
У структурі компанії «Маркетліс» це завдання сервісної служби, фахівці якої періодично проходять відповідне навчання на заводах виробників.
За потреби інженери сервісної служби виконують роботи по ремонту вузлів і агрегатів, відновленню працездатності верстатів і програмного забезпечення з використанням новітніх систем діагностики і телесервісу.
Всі накопичені знання і досвід роботи наших фахівців спрямовані на підтримку працездатності обладнання та ефективності виробництв наших замовників, на забезпечення їх конкурентоспроможності та, в кінцевому підсумку, на виконання нашої місії - розвиток меблевої і деревообробної промисловості України.
Завжди раді співпраці з Вами!
Колектив компанії «Маркетліс».