Меню Закрити

Запасні частини до форматно-розкрійних верстатів ALTENDORF

Найменування, призначення та характеристики Найменування, призначення та характеристики
k3300.0007 К3300.0007

Ролик підтримки каретки 

В8812.0040 В8812.0040

Шпиндель підйому підрізної пилки

 b9403.0115 В9403.0115

Ролик підтримки каретки з ексцентриком

F0400.0512 ключ зубчастий для зняття осн/підр. F0400.0512

Зубчастий ключ

 В9305.0140 В9305.0140

Ролик телескопічної напрямної

K3700.0426 ключ динамометричний для зняття осн/підр. K3700.0426

Ключ динамометричний для зняття осн/підр. Пил

B9407.0091 В9407.0091

Вал підрізного агрегату

 F0400.0530 F0400.0530

Зубчаста гайка підрізної пилки

B0607.0110 B0607.0110

Вал підрізного агрегату

 F0400.0510 F0400.0510

Зубчаста гайка основної пилки

В9607.0084 В9607.0084

Подвійний ролик середньої частини каретки

F9605.0610 лінза мала 20*20 мм F9605.0610

Лінза мала 20*20 мм

В9607.0085 ручка повернення каретки В9607.0085

Ручка повернення каретки

F9605.0620 лінза велика 30*20 мм F9605.0620

Лінза велика 30*20 мм

В9607.0088 В9607.0088

Стопор каретки

K6320.0025 контактний елемент K6320.0025

Контактний елемент

В9908.0005 балончик з мастилом В9908.0005

Балончик з мастилом

K6320.0021 кнопка аварійного вимкнення K6320.0021

Кнопка аварійного вимкнення

K3600.0006 K3600.0006

Амортизатор підрізного агрегату 50N/HUB=150 mm

K3600.0043 K3600.0043

Амортизатор підрізного агрегату 50N/Hub 40mm

F9607.0059 F9607.0059

Ключ для підрізного вала

F0606.0800 F0606.0800

Штовхач заготовок

B3010.0010 B3010.0010

Відкидний упор

K3300.0115 K3300.0115

Напрямна підйому пильного агрегата

 F9514.0561 F9514.0561

Тримач штовхача

B9508.0051 B9508.0051

Плата панелі керування

F9605.0010 F9605.0010

Відкидний упор

B9315.0080 B9315.0080

Ексцентриковий прижим

B9607.0065 B9607.0065

Стопор каретки

B9111.0002 B9111.0002

Башмак

K6320.0027 K6320.0027

Кнопка СТОП

K6330.0028 K6330.0028

Кінцевий вимикач

K3050.0073 K3050.0073

Фланець основної пилки

K6330.0005 K6330.0005

Сенсор

K6201.0001 K6201.0001

Реле

K6330.0011 K6330.0011

Кінцевий вимикач на захисній кришці

F9511.0560 F9511.0560

Патрубок захисного кожуха

F9105.0550 F9105.0550

Розклинювальний ніж

F9407.0540 F9407.0540

Фланець підрізного вала

F9607.1200 F9607.1200

Гумовий відбійник каретки

K6720.0145 K6720.0145

Плата керування

K6720.0121 K6720.0121

Основна плата для F45

K6320.0096 K6320.0096

Кнопка RF15 біла без диодів

 

K3500.0009 K3500.0009

Ремінь плаский підрізної пилки 850x15x1,5

Кнопка «-» в зборі – B0399.0129 B0399.0129

кнопка «-» в зборі

Кнопка «+» в зборі – B0399.0128 B0399.0128

кнопка «+» в зборі

Адаптер M12x1 4папа/8мама – K6730.0130 K6730.0130

адаптер M12x1 4папа/8мама

Регулювальний болт системи Rapido – F0607.1170 F0607.1170

регулювальний болт системи

Алюмінієва квадратна трубка — F3010.0780 F3010.0780

алюмінієва квадратна трубка

Кутик 90 х 90 х 9 х 40LG — F9407.0700 F9407.0700

Кутик 90 х 90 х 9 х 40LG

Підшипник 7203-2RS — K3300.0846 K3300.0846

підшипник 7203-2RS

Балончик змазки — K3800.0035 K3800.0035

балончик змазки

Блок допоміжного контакта LA1KN20 — K6210.0104 K6210.0104

блок допоміжного контакта LA1KN20

Блок допоміжного контакта LA1KN22 — K6210.0105Блок допоміжного контакта LA1KN22 — K6210.0105 K6210.0105

блок допоміжного контакта LA1KN22

Допоміжний контактор LA1KN11 — K6210.0107 K6210.0107

допоміжний контактор LA1KN11

Допоміжний контактор LA1KN40 — K6210.0106 K6210.0106

допоміжний контактор LA1KN40

Вал ексцентрика — F3050.0940 F3050.0940

вал ексцентрика

Вал ексцентрика — F3050.0960 F3050.0960

вал ексцентрика

Плата BP2006 REV.2014-K6720.0163 K6720.0163

плата BP2006 REV.2014

Куля AA.001 6мм/Штифт/Пружина – 100100 100100

куля AA.001 6мм/штифт/пружина

Кульковий кулачок, різьба M16 – F8804.0520 F8804.0520

кульковий кулачок, різьба M16

Сталева куля DIN5401 – K3100.0092 K3100.0092

сталева куля DIN5401

Напрямна планка для тримача розклинюючого ножа – f8807.0690 F8807.0690

напрямна планка для тримача розклинюючого ножа

Опорна пластина для шпинделя підйома-опускання – F9407.0880 F9407.0880

опорна пластина для шпинделя підйома-опускання

Підшипник 6003.2RS – K3300.0057 K3300.0057

підшипник 6003.2RS

Підшипник 6204 2RS ( 6204 EE ) – K3300.0026 K3300.0026

підшипник 6204 2RS (6204 EE)

Підшипник 6206 2RS – K3300.0098 K3300.0098

підшипник 6206 2RS

Підшипник 624 ZZ – K3300.0098 K3300.0098

підшипник 624 ZZ

Підшипник 6002 RS1 DIN625 – K3300.0006 K3300.0006

підшипник 6002 RS1 DIN625

Підшипник 600TEE – K3300.0116 K3300.0116

підшипник 600TEE

Підшипник 6202 2RS – K3300.0018 K3300.0018

підшипник 6202 2RS

Опорноий блок – B0301.0020 B0301.0020

опорноий блок

Внутрішнє кільце підшипника – F8812.1011 F8812.1011

внутрішнє кільце підшипника

Підшипник паралельного упора – K3300.0027  

підшипник паралельного упора

Гумова втулка підшипника 33 мм — F8807.1271 F8807.1271

гумова втулка підшипника 33 мм

Гумова втулка підшипника 50 мм — F8807.1261 F8807.1261

гумова втулка підшипника 50 мм

Ремінь 3PJ813 – K3500.0064 K3500.0064

ремінь 3PJ813

Зубчастий ремінь T5 295 – K3500.0001 K3500.0001

зубчастий ремінь T5 295

Зубчастий ремінь T5 390 – K3500.0007 K3500.0007

зубчастий ремінь T5 390

Зубчастий ремінь 10T5/340MM – K3500.0047 K3500.0047

зубчастий ремінь 10T5/340MM

Зубчастий ремінь 305 – K3500.0002 K3500.0002

зубчастий ремінь 305

Ремінь WA 8 – F45, V 3PJ 836 – K3500.0045 K3500.0045

ремінь WA 8 – F45, V 3PJ 836

Чорний гумовий ущільнювач — F0610.1900 F0610.1900

чорний гумовий ущільнювач

Блок допоміжного контакта 100-FA11 – K6210.0062 K6210.0062

блок допоміжного контакта 100-FA11

Блок допоміжного контакта 100-FA22 – K6210.0071 K6210.0071

блок допоміжного контакта 100-FA22

Блок допоміжного контакта 100-FA40 – K6210.0063 K6210.0063

блок допоміжного контакта 100-FA40

Блок допоміжного контакта CS4-P4 – K6210.0015 K6210.0015

блок допоміжного контакта CS4-P4

Розпірна пластина – F9206.0720 F9206.0720

розпірна пластина

Болт — напрямна для DIGIT X - F9303.0600 F9303.0600

болт — напрямна для DIGIT X

Болт 12X40X8.8 – K3100.0186 K3100.0186

болт 12X40X8.8

Болт M8 X 25 – K3100.0192 K3100.0192

болт M8 X 25

Фіксуючий болт — K3700.0063 K3700.0063

фіксуючий болт

Болт з кільцем — K3100.0168 K3100.0168

болт з кільцем

Болт налаштування шпинд. F45 – B8812.0110 Болт налаштування шпинд. F45
Магнітний болт – B9300.0630 B9300.0630

магнітний болт

Фіксуючий болт 20 X 47.5L – F9301.0770 F9301.0770

фіксуючий болт  20 X 47.5L

Болт центруючий – F9301.0570 F9301.0570

болт центруючий

Рамка для подвійного ролика – B9403.0099 B9403.0099

рамка для подвійного ролика

Рамка для подвійного ролика – B9404.0102 B9404.0102

рамка для подвійного ролика

Плата гальм 200/420 — K6740.0019 K6740.0019

плата гальм 200/420

Плата гальм WA 6 — K6740.0021 K6740.0021

плата гальм WA 6

Багатофункціональний модуль — K6740.0014 K6740.0014

багатофункціональний модуль

Щітка-шкребок – K3700.0004 K3700.0004

щітка-шкребок

Щітка-шкребок – F9607.1490 F9607.1490

щітка-шкребок

Буфер блокування стола K3700.0403

буфер блокування стола

Металевий буфер каретки - F9321.0810 F9321.0810

металевий буфер каретки

Гумовий амортизатор каретки 20 X 18 X 20 ‘ L – F9607.1200 F9607.1200

гумовий амортизатор каретки 20 X 18 X 20 ‘ L

Стопор – F9607.1390 F9607.1390

стопор

Лампочка 28V RAFI I – K6340.0005 K6340.0005

лампочка 28V RAFI I

Поворотна торцювальна втулка - F9008.0580 F9008.0580

поворотна торцювальна втулка

Втулка A8 X 10 – K3100.0241 K3100.0241

втулка A8 X 10

Аварійна кнопка — K6320.0013 K6320.0013

аварійна кнопка

Аварійна кнопка - K6320.0021 K6320.0021

аварійна кнопка

Кнопка подвійної дії - K6320.0005 K6320.0005

кнопка подвійної дії

Кліпса С-профіля 53 MM – B0650.0070 B0650.0070

кліпса С-профіля 53 MM

Кабель 28VDC UNO 90 – B1433.0503 B1433.0503

кабель 28VDC UNO 90

Трос витяжного ковпака (до 2005) – K3500.0056 K3500.0056

трос витяжного ковпака (до 2005)

Кабель датчика – K6730.0052 K6730.0052

кабель датчика

Кабель для датчика (Вісь-Х) – K6730.0045 K6730.0045

кабель для датчика (Вісь-Х)

Кабель для датчика парного з’єднання – K6730.0044 K6730.0044

кабель для датчика парного з’єднання

Кабель шини CAN BUS – B1433.0505 B1433.0505

кабель шини CAN BUS

Кришка ковпачка – K3700.0035 K3700.0035

кришка ковпачка

Ковпачок педалі – F8910.0570 F8910.0570

ковпачок педалі

Захисний ковпачок – K3200.0096 K3200.0096

захисний ковпачок

Ковпачок фіксації перекидного упора – K3200.0179 K3200.0179

ковпачок фіксації перекидного упора

Напрямна – K3300.0068 K3300.0068

напрямна

Ексцентриковий вал для напрямного ролика – F9305.0531 F9305.0531

ексцентриковий вал для напрямного ролика

Силовий кабель – K3700.0065 силовий кабель
Зарядний пристрій – B0630.0521 B0630.0521

зарядний пристрій

Гвинт M4X12 – K3100.0705 K3100.0705

гвинт M4X12

Гвинт M6X12 DIN912 – K3100.0052 K3100.0052

гвинт M6X12 DIN912

Стопорне кільце A22 – K3200.0156 K3200.0156

стопорне кільце A22

Кліпса– F9206.0911 F9206.0911

кліпса

Кліпса 32мм — B9107.0210 B9107.0210

кліпса 32мм

Кліпса 42мм – B9107.0180 B9107.0180

кліпса 42мм