Меню Закрити

Свердління отворів у виробництві корпусних меблів «для початківців»

Так званий “меблевий крок – 32 мм” придумали фахівці з фірми Weeke Bohrsysteme в 1962 році. Причина наступна:
32 – найменша цифра, яка ділиться без залишку на найбільшу кількість інших цифр (16, 8, 6, 4 і 2 мм). Це дає можливість створити певну кратність при відкладанні розмірів. Крім того, за допомогою 2-х міліметрового крока можна створити ще один новий розмір, і 2 мм в одному випадку – це найменший можливий відступ в просторовому діапазоні.

Варіант №1: для дрібних майстерень

 sverdlilno-prisadzhuyuchi_verstatШаблон для свердління
Призначений для свердління отворів і подальшого з’єднання панелей товщиною 16 і 19 мм за допомогою круглого шканта (Ø8 мм) або меблевими гвинтами (комфірмат). Завдяки високій точності, не потрібно додаткове налаштування. Можна робити з’єднання будь-якого типу як по краю або торцю, так і по центру панелі. Незамінний інструмент для виконання невеликих замовлень, ремонту, підгонки і т. п.
Стандартна комплектація включає проставку для панелей 16 мм, перехідну втулку Ø 8/5 мм і обмежувач для свердла.

sverdlilno-prisadzhuyuchi_verstat

 

 

Цей виключно практичний інструмент дозволяє легко і швидко робити з’єднання, не витрачаючи час на заміри.

 

 

sverdlilno-prisadzhuyuchi_verstat_

Кінцевий результат – високоточні і міцні з’єднання.

 

 

 sverdlilno-prisadzhuyuchi_verstat– для глухих отворів


 sverdlilno-prisadzhuyuchi_verstat– для наскрізних отворів

Свердла Ø5 або Ø8 мм призначені для якісного виконання наскрізних або глухих отворів в щитах.

zenkera


Зенкера призначені для зенкування отворів в масивній деревині і деревино-стружкових плитах (ДСтП). Фіксація відбувається за допомогою встановлюючого гвинта до спіралі свердел з направляючою канавкою.

Можливе плавне регулювання діаметру зенкування і глибини свердління.

 

 

Варіант №2: для невеликих майстерень зі збільшеними потребами у свердлінні

sverdlilno-prisadzhuyuchi_verstatБагатошпиндельний свердлильно-присаджуючий верстат

У даному типу верстатах використовується один поворотний супорт зі встановленою на ньому багатошпиндельною головкою на 21, 23, 29 шпинделів для виконання операцій свердління в площину і в торець. Використання спеціального фіксатора дає можливість встановлювати супорт під різними кутами до заготовки. При свердлінні робиться притискання заготовки за допомогою пневматичних притискачів до робочого столу, що забезпечить точне виконання операцій. Лінійка завдовжки 3000 мм (2х1500 мм) з чотирма упорами, що відкидаються, дозволяє позиціонувати заготівку точно на робочому столі.


sverdlilno-prisadzhuyuchi_verstatsverdlilno-prisadzhuyuchi_verstatУстановка координат для отворів під необхідну фурнітуру відбувається за допомогою бічних упорів, задньої упорної лінійки і 3-х метрової лінійки, що складається з двох елементів по 1500 мм, і монтованих на ній відкидних упорів

Варіант №3: для невеликих і середніх майстерень з потребами в гнучкому свердлінні

Vertikalnij_sverdlilnij_verstat_z_ChPKВертикальний свердлильний верстат з ЧПК
Призначений для свердління отворів в торцях з чотирьох сторін і в одній площині заготовки з плитних матеріалів, фрезерування по площині вибірок криволінійної форми (наприклад, для вставлення гнучких ролет), а також випилювання повздовжніх пазів (наприклад, для вставки задньої стінки).
Має можливість швидкого переналагоджування на іншу карту свердління за допомогою вибору необхідної програми обробки.
Орієнтовна продуктивність такого верстата близько 400 – 600 різноманітних заготовок за робочу зміну.

sverdlilno-prisadzhuyuchi_verstat_

 

Агрегатоносій верстата може включати свердлувальну групу на 8 або 13 індивідуально викликаємими шпинделями для свердління в 4-х торцях заготовки, а також пилою для випилювання паза і фрезерним шпинделем.

 

 sverdlilno-prisadzhuyuchi_verstat_

 

 

Фрезерний шпиндель, при потребі, може бути з системою автоматичної зміни інструменту – це дасть можливість додатково вирішувати досить складні різноманітні завдання одним і тим самим верстатом.

 

 

Vertikalnij_sverdlilnij_verstat_z_ChPK
Достовірний контроль довжини та ширини деталі виконується оптичними датчиками, зіставляє  з запрограмованими параметрами та дає можливість уникнути помилки у роботі оператора.

 


 sverdlilno-prisadzhuyuchi_verstatСтворення програм обробки відбувається безпосередньо на верстаті або у бюро (верстат може комплектуватись додатковою ліцензією програмного забезпечення). Програмне забезпечення може включати не лише модуль для створення програми обробки, а і, наприклад, візуалізацію самого процесу обробки без необхідності його фізичного проведення.
Крім того, верстат готовий приймати та обробляти файли з інших CAD—систем. 

 

Народна мудрість свідчить: “Краще один раз побачити, чим сто разів почути!”. На нашому каналі www.youtube.com/marketlisua ви можете знайти відеоролики по роботі будь-якого типу нашого обладнання.
Крім того, відвідайте наш сайт www.marketlis.com.ua за детальнішою інформацією по типах, можливостях і комплектаціях устатковання.