Меню Закрити

Система позиціювання в оброблюючих центрах HOMAG з консольним столом

Оброблюючий цетр з ЧПК є одним із найскладніших, але водночас і самих ефективних верстатів, які дозволяють максимально автоматизувати виготовлення елементів меблевих виробів без використання людської праці. Фактично оператор встановлює на консольний стіл заготовку і після обробки отримує готову деталь. У такому випадку ефективність роботи верстата залежить лише від часу, який необхідно витрачати на правильне позиціювання консолей і вакуумних затискачів (присосок) на полі обробки. Чим менше часу оператор витрачає на цю процедуру- тим менше верстат знаходиться в режимі очікування.
Які ж системи позиціювання  існують у команії HOMAG:

1. Позиціювання консолей і присосок по метричних лінійках, які встановлені на рамі верстата і на кожній консолі. Оператор дивиться на термінал і у відповідності до схеми, яку видає  верстат, ставить у правильне положення консолі і присоски. Це одна із найпростіших і найдешевших систем, але позиціювання вимагає найбільше часу і не виключає помилки оператора, які можуть призвести до пошкодження присосок.

2. Позиціювання по лазерному променю з цілевказівника, який встановлений на порталі верстата.

Sistema poziciyuvannya v obroblyuyuchih centrah HOMAG z konsolnim stolomЦя система значно зменшує кількість помилок оператора, але, на жаль, не дуже сильно скорочує час позіціювання, оскільки оператор чекає поки портал буде переміщуватись і лазер проведе цілевказання.

3.Проекція контурів майбутньої деталі і положень присосок на полі обробки за допомогою підвісного контурного лазера.

Sistema poziciyuvannya v obroblyuyuchih centrah HOMAG z konsolnim stolomТака система значно скорочує час позиціювання, але при гарному освітленні і без наявності заготовки зображення не дуже контрастне, що викликає певні труднощі в роботі оператора.

4. Інноваційна LED система від компанії HOMAG.

Sistema poziciyuvannya v obroblyuyuchih centrah HOMAG z konsolnim stolomУ співвідношенні ціна-ефективність — це одна із найкращих систем, яка дозволяє оператору по сигналах світлодіодних індикаторів швидко і без помилок вибрати тип присоски, встановити в правильне положення саму консоль і присоски на неї.

5. Повністю автоматичний консольний стіл

                                 

Дана система повністю автоматизована і за допомогою сервоприводів переміщує в необхіде положення консолі і присоски. Це рішення повністю виключає “людський фактор” і займає найменше часу на правильне позиціювання. Але, на жаль, така система є і найдорожчою, оскільки вимагає значного ускладнення конструкції консольного столу.