Меню Закрити

Неймовірне стає можливим з універсальним вузлом на шліфувальних верстатах HOMAG SANDTEQ W-300

HOMAG_SANDTEQ_W-300 Продовжуючи тему калібрувально-шліфувальних верстатів HOMAG SANDTEQ W-300, ми презентуємо до Вашої уваги універсальний багатофункціональний «агрегат U», який вперше був представлений широкому загалу на домашній виставці HOMAG Treff 2020.
HOMAG_SANDTEQ_W-300 У наш час просто шліфувати заготовки вже недостатньо – замовники чекають більш ефектних рішень. На порядку денному – оригінальні способи обробки поверхонь, які дадуть підприємствам можливість створити унікальні вироби, які виділяють їх із ряду конкурентів. Все частіше перед нашими замовниками постає необхідність обробляти поверхні у трьох площинах. В якості вирішення цього завдання HOMAG пропонує планетарну касету, що складається зі шліфувальних дисків, що встановлюються на  універсальний багатофункціональний «агрегат U» для шліфувальних верстатів. 
HOMAG_SANDTEQ_W-300 Планетарна касетна система допомагає виконати оригінальну обробку поверхонь. Сфера застосування цього рішення майже безмежна: скруглення крайок необроблених або профільованих заготовок, надання поверхням певної структури або видалення виступаючих волокон у якості підготовки до нанесення лаку. Характеристики планетарної касети, яка встановлюється на шліфувальних верстатах HOMAG серії W-300 SANDTEQ, дають можливість вирішити цілий ряд завдань.
Касета встановлюється в універсальний агрегат верстата. Агрегат оснащений пристроєм швидкої зміни. Для цього достатньо кількох хвилин, що підкреслює гнучкість верстата у використанні. Касети розпізнаються верстатом автоматично. Основна відмінність планетарної касети полягає у тому, що вона працює в декількох напрямках.
Під час роботи пелюсткові шліфувальні круги і планетарні шліфувальні диски обертаються в довільно обраному напрямку, а вся касета робить при цьому коливальні рухи. Такий рух по трьох осях надає поверхні унікальну структуру. Ця ж особливість робить касету відмінним інструментом для обробки заготовок складної форми при виготовленні вікон, дверей або рам. Залежно від конкретного завдання на касету можна встановити однакові або різні шліфувальні насадки: пелюсткові шліфувальні круги, шліфувальні диски з липучкою, ламельні шліфувальні диски, дротові диски для структурування, диски Anderlon і комбіновані насадки Tampico / SiC. Вибір майже нічим не обмежений.

Просте програмування і візуалізація насадок в системі управління дозволяє виконати налаштування за допомогою пульта керування з системою powerTouch просто і зрозуміло. Подача шліфувального інструменту, зміна напрямку обертання дисків і насадок, плавне регулювання частоти коливань касети в діапазоні від 36 до 240 коливань за хвилину — усі ці налаштування виконуються в powerTouch зручно і без помилок завдяки візуалізації насадок. Не важливо, які насадки Ви використовуєте, поєднання універсального агрегату і планетарної касети HOMAG дасть Вам можливість створювати вироби з оригінальною структурою поверхні – з гарантованим результатом.