Меню Закрити

Найбільш популярний модельний ряд аспіраційних систем AC WORD

Правильний аспіраційний пристрій = чисте робоче середовище та продукція найвищої якості.
Сьогодні хочемо познайомити Вас з найбільш популярним модельним рядом аспіраційних систем від чеського виробника AC WORD.

  • Аспіраційний пристрій AC WORD FT 302 для тих, хто не зупиняється! Зазвичай використовується для збору та видалення стружки та пилу із зони обробки деталей на форматно-розкрійних верстатах.
  • Аспіраційний пристрій AC WORD FT 401, спеціальна розробка фахівців заводу-виробника для підключення до крайколичкувальних верстатів! Збільшення швидкості повітряного потоку до 46 м/с робить цю модель оптимальною для видалення стружки та пилу з крайколичкувальних верстатів. В цій моделі збільшена площа фільтрації, що дозволяє збільшити тривалість роботи без перерв.
  • Аспіраційний пристрій AC WORD FT 504 – тайфун за Вашою командою! Аспіраційні пристрої можна використовувати для видалення тирси та стружки з декількох верстатів одночасно, наприклад таких як фуговальних, фрезерних, рейсмусових, повздовжньо-фрезерних, строгальних, шліфувальних верстатів, верстатів з ЧПК. Якісний двигун зі споживаною потужністю 3 кВт є гарантією високої продуктивності, при цьому дозволяє економити багато енергії при тривалій експлуатації.

Найбільш популярний модельний ряд аспіраційних систем AC WORD

Оберіть для себе відповідну систему  аспірації, яка підходить саме Вам.
На складі ПП “Маркетліс” завжди в наявності є  аспіраційні пристрої для різного призначення.