Меню Закрити

Максимальна гнучкість, універсальність та надійність калібрувально-шліфувального верстата від німецького виробника HOMAG SANDTEQ W-300

Калібрувально-шліфувальний верстат HOMAG SANDTEQ W-300 (OPTIMAT SWT315X) — це верстат, який на сьогоднішній день, підходить як для малих та середніх виробництв, так і для великих “гігантів” меблевого виробництва. Зважаючи на розмаїття побажань клієнтів, які хочуть отримати унікальні меблі для своїх приміщень, більшість виробництв намагаються виконати будь-які забаганки свого клієнта і хочуть бути максимально гнучкими і без проблем, не потребуючи багато часу, легко переналаштуватися з одного виду обробки на інший. Саме тому дану модель верстата ПП “МАРКЕТЛІС” замовляє для себе на склад.
Шліфувальний станок SANDTEQ W-300 (OPTIMAT SWT315X) — це унікальний свого роду верстат, який має універсальний робочий агрегат “Х”, який може працювати в різних режимах і виконувати різні технологічні операції, такі як:

  • калібрування в розмір по товщині;
  • шліфування деревних поверхонь до нанесення ЛКМ (лакофарбових матеріалів);
  • проміжне шліфування поверхонь з ЛКМ;

При переході з однієї технологічної операції до іншої оператор змінює шліфувальні стрічки відповідно до технології, яка використовується на тому чи іншому виробництві.
Таку унікальність і гнучкість даний агрегат “Х” отримав завдяки своїй конструкції. Цей робочий агрегат є комбінованим і складається з металевого контактного валу та натяжного валу, а між ними знаходиться запатентована система HOMAG електромагнітних притискних  секційних елементів (mps). Також до складу даного агрегата входить ламельна стрічка, без якої шліфування поверхні з нанесеним ЛКМ (лакофарбовим матеріалом) неможливе.

HOMAG-SANDTEQ-W-300

Під час калібрування заготовки агрегат “Х” працює металевим контактним валом з використанням необхідної шліфстрічки (без ламельної стрічки).
Під час шліфування поверхні до нанесення ЛКМ для надання необхідної шорсткості поверхні металічний вал встановлюється на один рівень з натяжним і виконує функцію натягу шліфстрічки. В такому випадку для шліфування (без ламельної стрічки) використовується електромагнітна секційна прижимна балка, яка тисне сегментами, через “язичок” відповідної твердості, в залежності від породи деревини, на шліфувальну стрічку, яка безпосередньо контактує з поверхнею заготовки.

                      HOMAG-SANDTEQ-W-300 HOMAG-SANDTEQ-W-300

                      HOMAG-SANDTEQ-W-300                  HOMAG-SANDTEQ-W-300

Під час шліфування грунтованої поверхні або ж поверхні з лакофарбовим покриттям додатково використовується ламельна стрічка, яка пом’якшує контакт шліфувальної стрічки з поверхнею заготовки та надає кращий візуальний ефект на поверхні деталі. Це незамінний атрибут при шліфуванні лакофарбових поверхонь, який у поєднанні з запатентованою системою електромагнітних секційних елементів (mps) надає найкращий результат.
Система електромагнітної сегментної балки (mps) має можливість плавного регулювання сили тиску з пульта управління, що дозволяє підібрати правильний режим роботи і з однаковою силою тиснути на всю площу поверхні заготовки, незважаючи навіть на незначну різнотовщинність матеріалу, яка може з’явитися в процесі обробки поверхні заготовки.

buet_mps

Система mps працює синхроно з системою зчитування габаритів деталі, яка встановлена на вході  у верстат, що дозволяє спрацьовувати електромагнітному прижимному сегменту в тому місці, де знаходиться деталь, а не тиснути за її межами. Один секційний електромагнітний елемент працює в парі з 4 зчитуючими роликами габаритів деталі.

 HOMAG-SANDTEQ-W-300

В залежності від того скільки зчитувальних роликів потрапляє на площину деталі з таким тиском спрацьовує електромагнітний елемент. Принцип синхронної роботи електромагнітних сегментних прижимів разом з системою зчитування габаритів деталі показано на малюнку. Така система допомагає нам не допустити прошліфовування або ж недошліфовування поверхні заготовки.

HOMAG-SANDTEQ-W-300

 

Запатентована система прижимної електромагнітної сегментної балки (mps) має можливість плавного регулювання сили тиску на поверхню заготовки з сучасного пульта управління POWERCONTROL з POWERTOUCH, що дозволяє підібрати правильний режим роботи і отримати найкращий результат. Даний пульт керування на шліфувальному станку HOMAG дозволяє створювати і зберігати усі програми обробки, які використовуються на виробництві.

 HOMAG-SANDTEQ-W-300

На виході з верстата встановлена очисна щітка для очищення поверхні деталі.

HOMAG-SANDTEQ-W-300

Також в конструкції верстата передбачене вільне місце під встановлення одного на вибір додаткового агрегата. В процесі виробництва меблів можуть виникати нові завдання, які необхідно вирішувати, саме для цього передбачено в майбутньому дооснастити верстат одним із наступних агрегатів:

  • додатковий обдув поверхні повітрям з іонізацією;

HOMAG-SANDTEQ-W-300

  • універсальний щітковий агрегат з можливістю встановлення різних видів щіток для додаткової обробки поверхні (металеві щітки з різною товщиною дроту, щітки Anderlon 120, 80, сатин-щітка з нетканого шліфматеріала, щітка із фібри).

HOMAG-SANDTEQ-W-300

Для зручної зміни щіток HOMAG надає сервісний візок для 5 різних видів, що забезпечує швидку зміну одного виду щітки на інший.
Завдяки таким можливостям, які надає верстат SANDTEQ W-300 (OPTIMAT SWT315X) він користується попитом у наших клієнтів і саме тому ми компанія ПП “Маркетліс” маємо його в нашому демонстраційному залі. Наш демонстраційний зал завжди відкритий! Запрошуємо на демонстрацію роботи цього унікального калібрувально-шліфувального верстата у будь-який зручний для Вас час.
Також можете ознайомитися з роботою цього верстата, переглянувши відео: