Меню Закрити

Клей-розплав Henkel TECHNOMELT KS 351

Як правильно підібрати клей для крайколичкувального верстату?
У пошуках та при підборі клею, по-перше, потрібно керуватися вимогами виробників, а по-друге, параметрами швидкості подачі крайколичкувальних верстатів.
Наприклад клей-розплав Henkel TECHNOMELT KS 351, який завжди є в наявності на складі ПП “Маркетліс”, можна використовувати для роботи на верстатах з автоматичною подачею зі швидкістю від 12 м/хв, верстатах “софтформінг”, та оброблюючих центрах з крайколичкувальним агрегатом.
Який діапазон робочої температури для роботи з цим клеєм?
Температура в клейовому бачку: 180-200°C;
Температура на клеєнаношувальному вальці: 190-200°C
Який крайколичкувальний матеріал можна використовувати?
Крайки ПВХ, АБС, ПП, шпон та меламін.
Що означає наповнений чи ненаповнений клей?
До складу ненаповненого клею входять лише чисті клейові смоли без будь-яких домішок. Наповнений клей містить в собі домішки, такі як, наприклад, крейда і т.п., які впливають на його властивості, наприклад при роботі на малих швидкостях запобігають утворюванню довгих ниткоподібних залишків клею — що є певною перевагою, але з іншого боку такі клеї є більш густими, кількість нанесення також більша, і, як результат, між крайкою та заготовкою утворюється помітний товстий клейовий шов.
Клей-розплав TECHNOMELT KS 351 відноситься до ненаповнених термоклеїв, до його складу входять лише чисті клейові смоли, тому він легкий, кількість нанесення на заготовку набагато менша, завдяки цьому утворюється міцний та одночасно тонкий клейовий шов, який ледве помітно при огляді, що є вагомою перевагою при порівнянні якісних характеристик обох типів клеїв.
Колір, форма та пакування?
Колір клею TECHNOMELT KS 351 може бути прозорим або білим.
Продукт постачається в поліетиленових мішках вагою 25 кг.
Форма клею — гранули.