Меню Закрити

Cut Rite – програмне забезпечення для оптимізації розкрою

Cut_RiteТисячі компаній використовують програму оптимізації розкрою Cut Rite більш ніж в 70 країнах.

Програма Cut Rite допоможе вам збільшити темпи роботи і знизити відходи і, тим самим, скоротити сукупні витрати на розкрій.

Cut Rite сумісний з великою кількістю верстатів – від форматних верстатів з дисковою пилкою і пильних центрів з ЧПК до обробних центрів c ЧПК.
Ключовим елементом Cut Rite є ретельно продуманий алгоритм роботи, що увібрав в себе більш ніж 35-річний досвід роботи компанії.
На додаток до численних функцій, які вже включені в стандартну версію, Ви можете розширити Cut Rite за допомогою різних модулів.

 

Прекрасно інтегрується в існуючі виробничі процеси

Cut Rite зрозуміло структурований і легко керований – це формула Вашого успіху. Всі необхідні функції щоденної роботи включені в Cut Rite. Крім того, Ви можете встановити додаткові модулі та ліцензії. Ще одна перевага: Ви можете автоматизувати інших етапи виробництва.
Це зведе ручне управління до мінімуму.

Cut_Rite

Галузеве програмне забезпечення
Cut Rite сумісний з усіма доступними рішеннями в даній області. Таблиці специфікацій з повною інформацією в форматах PTX, CSV або XLS можна отримати одним натисканням кнопки.

Параметри встановлюються індивідуально
Ви налаштовуєте процеси розкрою, а не ПО! Деталізовані установки параметрів дозволяють підібрати оптимізацію індивідуально відповідно до ваших процесів виробництва. Всі можливості налаштувань параметрів графічно візуалізовані й, таким чином, ними можна легко керувати.

При виникненні питань Вам допоможе розумна довідкова система.

 

Пила? Нестінг? Обидва верстати? Все одно!

Cut_RiteЗ Cut Rite ви можете вибирати і все одно залишатися гнучкими, Програма оптимізації паралельно постачає даними обидві системи розкрою. Cut Rite на основі списку деталей ідентифікує, що ви хочете зробити, і генерує відповідну інформацію для обох типів верстатів.
Ви можете створити контури для кожної деталі у вигляді файлу MPR (наприклад, через woodWOP), перенести DXF-дані або запрограмувати їх безпосередньо в Cut Rite.

Для різання простих прямокутних компонентів на пилі або верстаті з ЧПК досить списку деталей без окремих програм обробки.

Ключові характеристики:

Текстурне групуванняCut_Rite

Шаблони використовуються для визначення положення деталей на карті крою, що дозволяє отримати:

 • або гармонійне текстурне сполучення
 • або об’єднати вузькі деталі перед облицюванням крайки.

 

 

Графічний редактор карт розкрою
Cut_Rite

В інших програмах для того, щоб змінити оптимізовану карту розкрою, Вам доведеться генерувати дані з самого початку.
У Cut Rite ви маєте доступ до карт розкрою і можете вносити зміни безпосередньо на схемі.
Секунда – і все готово.

 

 

 

Алгоритм: швидкий за замовчуванням.
Cut_Rite

Обчислювальне ядро Cut Rite задіє всі джерела даних на Вашому ПК.
Це збільшує кількість оброблюваних даних, що призводить до швидкого отримання найкращого результату.

 

 

 

 

Редактор правил списків розкрою
Cut_Rite

За допомогою редактора Ви задаєте правила автоматичного генерування інформації для процесу виробництва.
Дані обчислюються миттєво й автоматично.

 

 

 

Розрахунки витрат.
Cut_Rite

Cut Rite відразу показує вартості матеріалів і розраховує машинний час.
Таким чином Ви точно прораховуєте кожне замовлення та отримуєте вигоду зі спрощеного планування виробничого процесу.

 

 

 

 

Простота управління – ключовий аспект
Cut_Rite

З кожною новою версією використання Cut Rite стає більш комфортним.
Це можливо завдяки сучасному інтерфейсу, а також численним нововведенням для спрощення введення даних і автоматизації важливих процесів.

 

 

 

 

Інтегрована база даних матеріалів
Cut_Rite

Тут ви вносите всі дані про матеріал, підраховуєте витрати плит і обліковуєте залишки для того, щоб потім їх використовувати.
Завдяки модульним розширенням програми відбувається просте і швидке з’єднання з автоматичним складом.

 

 

Програмування та прив’язка до верстатів з ЧПК: швидка наладка ваших верстатів.

Оптимізуйте своє виробництво і реалізуйте безперебійний, точний і високоефективний виробничий процес за допомогою даної функції. Ця функція створює повністю інтегровану виробничу систему, відправляючи креслення деталей безпосередньо в обробний центр. Деталі забезпечуються етикеткою зі штрихкодом на пильному центрі. Етикетка містить штрихкод і креслення деталі в якості довідкової інформації. Сканування безпосередньо на обробному центрі з ЧПК значно мінімізує похибку і прискорює виробничий процес в цілому.

Характеристики та переваги:

 • Геометрія для прямокутних або криволінійних деталей може бути швидко сформована за допомогою редактора або імпортована з DXF-файлів.
 • Прив’язка даних дозволяє здійснити пряму передачу даних в більшість обробних центрів з ЧПК в DXF або інших підтримуваних форматах.
 • ЧПК-бібліотека містить креслення з параметрами, причому при кожній зміні розміру деталі відразу перераховуються вимоги до обробки.
 • Ця функція підтримує свердління, обробку пазів, контурне фрезерування, обробку з усіх боків заготовки, положення вакуумних присосок та розмірні лінії.
 • Час обробки кожної деталі точно розраховується.
 • При використанні woodWOP можна використовувати всі програми MPR і передавати дані на верстат з ЧПК.
 • Дані по інструменту, його швидкість і зміна шляху, а також інші специфічні дані можуть бути додані для кожного етапу обробки.

Штабелювання: для ефективності та високої продуктивності.

Cut_Rite

Цей модуль забезпечує безперебійне виробництво, оптимізуючи продуктивність пили за рахунок планування процесу штабелювання.
Він створює список необхідних палет або список розкрою плит і сортує розкроєні деталі відповідно до кількості та розмірів доступних місць для штабелювання.
Завдяки цьому всі готові деталі відразу ж перенаправляються на дільницю збирання.

Характеристики та переваги:

 • Детальний аналіз місць штабелювання відповідає за те, щоб деталі складались на потрібну палету в області штабелювання.
 • Розподіл деталей на палету або підкладку може проходити в автоматичному режимі.
 • Для штабелів або палет можуть бути надруковані етикетки.
 • Ця функція розраховує список розкрою з урахуванням негабаритних розмірів, обмежень по розміщенню і максимальній висоті укладання.
 • Cut Rite professional включає в себе просунутий алгоритм оптимізації, який враховує максимальний розмір місць при розподілі деталей.
 • Огляд процесу штабелювання показує оператору план, в якому відображається, на яку
  палету він повинен помістити деталь.

МОДУЛІ:

Керування замовленнями та варіативні специфікації:

Cut_RiteШвидка обробка запитів і замовлень

Цей модуль спрощує і прискорює створення комерційної пропозиції та обробку замовлення.
За допомогою бібліотеки параметричних моделей Cut Rite може обробляти будь-яке замовлення, включаючи будь-які стандартні або нестандартні варіанти виконань, деталі, фурнітуру та операції.
Ви вводите ваші дані тільки один раз і потім можете створювати підтвердження замовлення, накладні, рахунки та повну калькуляцію всіх вартостей.

Характеристики та переваги:

 • База даних клієнтів з контактною інформацією, численними адресами доставки, знижкою та полями для приміток, що легко форматуються.
 • Формули та визначені користувачем таблиці дозволяють виконувати автоматичний розрахунок
  розмірів деталей для нестандартних модифікацій моделей і їх ціни.
 • Дані про вироби враховують пов’язані із замовленням вимоги, наприклад, колір і товщину матеріалу, а також всі параметри фурнітури.
 • Графічні дані (bmp, emf, і ін.) або схеми з бібліотеки Cut Rite можна додати в ваш каталог продуктів.
 • Використовуючи універсальний інтерфейс ви можете створити документи з логотипом фірми, графіками та штрих-кодами. Шрифт і розташування змінювані.
 • Натисканням однієї кнопки ви можете створити список з розрахунком розмірів, наприклад, деталі з плівкою, крайки для масиву або деталей що закуповуються.

Керування складом: для точного та ефективного управління запасами
Cut_Rite

Модуль дозволяє уникнути непотрібних замовлень матеріалів і простоїв, викликаних нестачею матеріалів.
Яким чином? З його допомогою відстежуються запаси матеріалу і бронюються відсутні позиції. Таким чином Ви систематично оптимізуєте витрата матеріалу.
Крім того, плити можна заздалегідь зарезервувати для певних замовлень.
Таким чином, вони більше не будуть враховуватися при оптимізації інших замовлень.
Характеристики та переваги:

 • За допомогою модуля можна швидко і просто перевірити ваші запаси, керувати замовленнями і фіксувати надходження матеріалів.
 • Оптимізація враховує наявні запаси, що знаходяться на складі, за винятком вже розподілених, і автоматично коригує їх після розкрою.
 • Управління фізичними запасами фурнітури та покупних деталей (в поєднанні з модулем «Замовлення і варіативні специфікації»), а також крайкового матеріалу.
 • Формат відображення інформації можна міняти і додавати, в тому числі дані про вартість матеріалів на складі, мінімальний рівень складських запасів, огляд місячних витрат і протокол всіх «рухів» запасів.
 • Проста синхронізація з системами зберігання через базу даних SQL. Це дозволяє відстежувати рух складських запасів в режимі реального часу.