Меню Закрити

ПРО НАС

Компанія «МАРКЕТЛІС», починаючи з моменту заснування в 1993 році, спеціалізується на поставках технологічного устаткування, верстатів і ріжучого інструменту для меблевих і деревообробних виробництв.
Основними постачальниками є провідні машинобудівні компанії Німеччини, Австрії, Італії, Іспанії, Чехії, такі як: Homag, Altendorf, Dürr, AKE, Bürkle, Tigra, Freud, Maggi, Brevetti, Essepigi, Makor, Barberan, Virutex і інші.

Основне застосування верстатів, обладнання та інструмент, що поставляє Маркетліс, знаходять в:

  • виробництві корпусних та м'яких меблів;
  • виробництві дерев'яних вікон, дверей, сходів, паркету та інших столярно-будівельних виробів;
  • дерев'яному житловому будівництві;
  • виробництві кухонних стільниць і підвіконь.

Вибір конкретного верстату, підбір необхідного інструменту для виконання певних виробничих завдань допомагають зробити наші компетентні фахівці. У деяких більш складних випадках виконуються тестові випробування у нашому технологічному центрі або на заводах наших постачальників.
У разі необхідності поставки спеціального технологічного обладнання здійснюється його проектування під потреби замовника у наших постачальників, його виготовлення та постачання.
Для тривалої і надійної експлуатації обладнання необхідно забезпечити монтаж, введення в дію та технічне обслуговування у відповідності до вимог заводу-виготовлювача.
У структурі компанії «Маркетліс» це завдання сервісної служби, фахівці якої пройшли відповідне навчання на заводах-постачальниках.
При необхідності наші інженери-наладчики виконують роботи по ремонту вузлів і агрегатів, відновлення працездатності верстатів і програмного забезпечення з використанням новітніх систем діагностики і телесервісу.
Всі накопичені знання і досвід роботи наших фахівців спрямовані на підтримку працездатності обладнання та ефективності виробництв наших замовників, на забезпечення їх конкурентоспроможності та, в кінцевому підсумку, на виконання нашої місії - розвиток меблевої і деревообробної промисловості України.
Завжди раді співпраці з Вами!
Колектив компанії «Маркетліс».